Miele à la carte

Miele à la carte

Lezzet

Bir kaç tıklamayla lezzet dünyasının tamamı: Usta aşçıların portreleri, mutfak pratiği, işinizi kolaylaştıracak harika yemek kitapları ve kılavuzlar, heyecan dolu yemek ve içecek hikayeleri ve mutfaktaki, bardaki ve şarap mahzenindeki en yeni trendler - işte size "Miele à la carte".

Mutfak Trendleri Tunedin - stock.adobe.com

Lezzetli trendler

Yemekler ve içecekler insanları, ulusları ve jenerasyonları birleştiriyor. Burada yemek ve içecek, yemek yapmak ve tadına varmak konularına ilişkin yenilikleri, bilgilendirici ve ilginç bilgileri sunuyoruz.

Daha fazlasını öğrenin
Rezepte Adobe Stock

Yemek tarifleri

Yılan balığından eriğe, tatlısından besleyicisine, kolayından zahmetlisine - Geling garantili 1000'i aşkın Miele yemek tarifi size tüm gün boyunca eşlik edecek.

Daha fazlasını öğrenin
Getränke

İçecekler

Brunello aslında nedir? Portekiz Vinho verde'sinin özelliği ne? Hangi kokteyl aperitif olarak uygun? Biz size açıklıyoruz!

Daha fazlasını öğrenin
Küchenpraxis

Mutfak pratiği

Yemek yapmak eğlenceli! Özellikle de teknik çalışıyorsa ve ürünler birinci sınıf kalitedeyse. Yemek yapmayı kolaylaştıran ve daha lezzetli bir hale getiren her türlü bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Daha fazlasını öğrenin
Kochbücher und Ratgeber

Yemek kitapları/kılavuzlar

Miele cihazlarının fonksiyonuna uygun olan Miele yemek kitaplarında ve kılavuzlarındaki yemek tarifleriyle dünyanın en anlamlı hobisi tam bir eğlenceye dönüşüyor!

Daha fazlasını öğrenin
Kontakt

İletişim

Usta aşçılarımızla "şahsen" tanışın ve mutfak ustalarının önerilerini ve ipuçlarını öğrenin.

Daha fazlasını öğrenin