Miele şirketine yakından bakış

Philosophie

Felsefe

Miele, 1899 yılında kurulduğundan bu yana bağımsız bir aile şirketidir ve sahiplerine, çalışanlarına, müşterilerine, tedarikçilerine, çevreye ve topluma karşı eşit bir yükümlülük içindedir.

Daha fazlasını öğrenin
Historie

Geçmiş

Kurucular ilk ürünlerinin üzerine şu sözleri yazıyor: "Daima daha iyiye". Bu kelimeler, Miele'nin yüz yıllık geçmişinden kırmızı bir iplik gibi geçiyor.

Daha fazlasını öğrenin
Geschäftsentwicklung

İş gelişimi

30 Haziran 2018 tarihinde sona eren 2017/2018mali yılında Miele cirosu bir önceki mali yıla göre %4,3 oranında bir artışla 4.1 milyar EU olarak açıklandı. Miele iç piyasada yani Almanya pazarında %2,4 büyüyerek 1,21 milyar EU ciroya ulaştı.

Daha fazlasını öğrenin
Management

Yönetim

Miele & Cie. KG Dr Stefan Breit, Dr Markus Miele, Olaf Bartsch, Dr Reinhard Zinkann ve Dr Axel Kniehl dan oluşan 5 kişilik yönetim kadrosu tarafından idare edilmektedir.

Daha fazlasını öğrenin
Nachhaltigkeit

Süreklilik

Miele için sürekliliği olan faaliyetler yapmak sadece şirketin değerleri ve gelenekleri için gerekli olmakla kalmayıp, ayrıca da uzun süreli şirket başarısının da olmazsa olmaz bir temelidir.

Daha fazlasını öğrenin
Auszeichnungen & Testsiege

Ödüller & Test damgası

Miele'de girişimci faaliyetlerin temeli sürekli gelişmek ve iyileşmektir. Miele'nin bu stratejiyle iyi geliştiğini sayısız ödül ve takdir kanıtlıyor.

Daha fazlasını öğrenin
Standorte

Dünyada Miele

Miele dünya çapında kendine ait satış şirketleriyle 47 ülkede ve ithalatçılar üzerinden de yaklaşık 50 ülkede daha temsil ediliyor.

Daha fazlasını öğrenin
Ansprechpartner

Muhataplar

Sorularınız ve istekleriniz varsa muhataplarımıza size seve seve yardımcı olacaktır.

Daha fazlasını öğrenin