Aksesuarlar

Ersatzteile & Zubehör

Aksesuarlar

Miele teknisyeni veya yetkili bir teknik servisin teknisyeni tarafından cihazınızın optiumum fonksiyonlarının uzun süre devam edebilmesi için yapılacak olan tamir sırasında Miele orijinal yedek parçaları gereklidir.
Cihazlarımızın kullanımını daha da basitleştirebilmek ve kullanım imkanlarını çoğaltabilmek için size çok kapsamlı bir orijinal Miele aksesuar paleti sunuyoruz.
 

Mağazaya git

Neden Miele orijinal yedek parçaları ve aksesuarları?

Miele orijinal yedek parçaları ve aksesuarları alırken bunların cihazınıza tam uygun olduğundan emin olacaksınız. Tüm Miele orijinal yedek parçalarında ve aksesuarlarında, ev ve ankastre cihazlarımızdakilerle aynı kalite ölçütlerini koyuyoruz. Miele cihazınızı satın alırken bilinçli olarak bu kaliteyi seçmiş oldunuz. Bu nedenle de doğrudan üreticiden gelen yedek parçalara ve aksesuara da tutarlı bir güven duymalısınız. Çünkü sadece Miele orijinal yedek parçaları ve aksesuarları, kaliteleri sayesinde ev aletinizin güvenilir bir şekilde çalışmasını garanti eder.
Kapsamlı Miele orijinal aksesuar paletimiz cihazınızı kullanmayı sizin için kolaylaştıracak, daha verimli ve daha konforlu bir hale getirecektir.

Aksesuar sipariş et

Ev aletiniz için Miele orijinal aksesuarlarını Miele satış noktalarından ve kolayca İnternet üzerinden sipariş edebilirsiniz. Siparişlerinizi 444 11 22 no.lu telefon numarasını arayarak da sipariş edebilirsiniz.

İrtibat formumuzu doldurarak da iş saatlerinin dışında da aksesuar taleplerinizi bize iletebilirsiniz. 

 

Mağazaya git Iletişim formu