Miele ocak detayları

Model

Tezgaha monte ocaklar

Pişirme adasına veya klasik olarak dolaba entegre edilmelerine bakmaksızın pişirme alanları tüm mutfakların odağıdır. Kendi pişirme alanınızı yaratabilmeniz için Miele iki adet fonksiyonel konsept sunar.

İndüksiyon yapı şekli

Özel pişirme alışkanlıkları için ısıtma türleri

Çeşitli ısıtma türlerine sahip Miele ocakları mevcuttur. Bu sayede Miele tüm pişirme işlemleri için uygun ocaklar sunar. İndüksiyon ısıtma türü hakkında daha fazlasını öğrenin.

Yeni Miele tezgah üstü havalandırması

Her zaman uygun ProLine cihazları kombinasyonu

Yeni tezgah üstü aspiratör, her Miele ProLine elemanını mutfakta özel bir parça haline getirir. Tezgah üstü aspiratör, iki adet Miele ProLine cihazı ile kombine edildiğinde mükemmel bir pişirme ünitesi oluşturur. İster indüksiyon, HiLight, Tepan veya Wok olsun: Rahatsızlık vermeyen, kokusuz pişirme, kızartma ve kaynatmanın yeni konforunu keşfedin.

Model

Bağımsız ankastre ocaklar

Mutfağınızın merkezi: Ocağınız. Bağımsız elektrikli ocak mı yoksa indüksiyonlu ocak mı? İhtiyacınıza göre kararı siz verin.

İndüksiyon yapı şekli

Kişisel pişirme tercihleri için

Trend belirleyici: İndüksiyonlu ocaklarla özel donanım özelliklerine sahip olabilir, mutfağınızda enerji tasarruflu bir işleyişi mümkün kılabilirsiniz.

Boyut çeşitliliği

Her tür mutfak ortamına uygun

İster yer tasarruflu isterseniz de 6 adede varan pişirme alanlı geniş ocaklar – ocaklarımızdaki büyük çeşitliliği keşfedin.

Çerçeveli tasarım

Pişirme tutkunuz için doğru çerçeve

Çerçevesiz ya da paslanmaz çelik çerçeveli: Farklı tasarım varyasyonlarımız, farklı zevklere hitap ediyor.

Aksesuar ve Temizlik Bakım Ürünleri

Kochfelder Zubehör
Orjinal aksesuarlar Miele E-Shop Aksesuarlara bakış
Kochfelder Pflegeprodukte